Medyada Biz

Medyada Biz

Medyada Biz

Edirne Gurbetçi Aile Saldırıda Ölen Köpekleri 'Angel'e Gözyaşlarıyla Veda Etti

Hollanda'dan Muğla'nın Fethiye ilçesine tatile gelen gurbetçi Çıldır ailesi, konakladıkları otelde başka bir köpeğin saldırısı sonucu ölen 'Angel' isimli köpeklerini Edirne'nin Uzunköpü ilçesinde gözyaşları arasında hayvan mezarlığında toprağa verdi. Meryem Çıldır, köpeğini son yolculuğuna, Bembeyaz kızım benim, kıyamam ben sana, prensesim yavrum diyerek uğurladı.

Hollanda'da yaşayan gurbetçi Meryem ve Erkan Çıldır çifti 3 kızları ve 6 yaşındaki 'Angel' isimli terrier cinsi köpekleriyle birlikte anavatana tatile geldi. Muğla'nın Fethiye ilçesinde hayvan dostu bir otele yerleşip tatillerini geçiren ailenin köpeği, havuz başında otel sahibinin dogo cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Çevredekiler tarafından köpeğin saldırısından güçlükle kurtarılan ve ağır yaralanan 'Angel' sahipleri tarafından önce ilçede bir veterinere ardından da 200 kilometre mesafedeki Antalya'da bir hayvan hastanesine götürüldü. 6 saatlik bir operasyon geçiren köpek, iki gün kaldığı yoğun bakımda öldü.


kedi mezarlığı, evcil hayvan mezarlığı, köpek mezarlığı, maymun mezarlığı, papağan mezarlığı, kuş mezarlığı, istanbul hayvan mezarlığı, evcil hayvan defnetme, köpek defnetme, kedi defnetme, belediye hayvan mezarlığı, edirne hayvan mezarlığı, hayvan defnetme kedi defin işlemi, evcil kedi mezarlığı, evcil köpek mezarlığı