Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

 

Şirketimiz kuruluşu 17.11.2015 den bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde ülkemize katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
Pet cenaze, pet nakil ve hayvan mezarlığı hizmetlerini vermekteyiz.
Yer aldığımız alanda tecrübemizden hareket ederek insana, hayvana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyoruz. HAYVAN MEZARLIĞI  Projemizle sizlere ve evcil hayvanlarınıza  güvenli ortam hazırlıyoruz.Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi insanımıza, hayvanımıza ve çevremize sunmanın çabası içindeyiz.

 

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi kullanarak yerel, ulusal ve uluslararası alanlarda hizmet sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Değerlerimizden taviz vermeden yer aldığımız alanda farklılık yaratarak ve bulunduğumuz konumda lider konuma yükselmektir. Hizmetlerinde etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeden topluma ve çevreye katkı sağlayan öncü bir kuruluş olmaktır.

 

SORUMLULUK

Siz hiç koyun,keçi,inek vs hayvan güttünüz mü?

Bir sürünün peşinden dere-tepe,soğuk-sıcak,kar-kış,tipi,rüzgar,yağmur,sis,çamur,batak,güneş,kurak,susuz,tozduman demeden yine de gittiniz mi? Siz hiç ıssız dağlarda,meşe ormanlarında, dümdüz ovalarda yada baraj boylarında  keçi, koyunlarla ve köpeklerle birlikte hem gece,hem gündüz tek başına kaldınız mı?

Biliyor musunuz ben senelerce kaldım ve hiç bir hayvanımı geride bırakmadım.

Günlerce sohbet edecek birini bulamadığınız oldu mu? Bir filozof gibi düşüncelere daldınız mı yayla başında? Siz hiç kuzularla, koyunlarla, keçilerle,köpeklerle,eşeklerle birlikte bir sofraya oturdunuz mu? Onlar kır sofrasında, Rabbimizin verdiği yemyeşil çayırlarda doyarken, siz evden getirdiğiniz soğan, ekmek ve domatesle doydunuz mu hiç? Sorular uzar gider.Herkesin cevabı farklıdır. Ancak herkesin üzerinde uzlaşacağı bir husus vardır ki, çoban,köpek,kedi hayvan koyun, keçi, dağ, dere-tepe, ova,bayır kelimeleri bir araya geldiğinde başta zorluk akla gelir. Zorluğun yanında işin güzellik yanı da var. Kırlarda, dağlarda,ormanlarda temiz hava, bol gıda, huzur ve özgürlük içindesiniz. Uçsuz bucaksız bir dünyada kral gibisiniz. Şehrin dertlerinden de uzaksınız. Ne trafik derdi, ne maganda derdi var. Ayrıca, dağda, bayırda tabiatla baş başa olunca, düşünmeye de zaman buluyorsunuz.Bazen PAPATYA cenneti olur dağlar tepeler ovalar bayırlar yaratılmış her şeye ibret ve tefekkür ile bakıyor, bir alim bir filozof gibi “ilim-hikmete” yakın oluyorsunuz.kedi mezarlığı, evcil hayvan mezarlığı, köpek mezarlığı, maymun mezarlığı, papağan mezarlığı, kuş mezarlığı, istanbul hayvan mezarlığı, evcil hayvan defnetme, köpek defnetme, kedi defnetme, belediye hayvan mezarlığı, edirne hayvan mezarlığı, hayvan defnetme kedi defin işlemi, evcil kedi mezarlığı, evcil köpek mezarlığı