Hakkımızda

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

 

PAPATYA PET  -  PET MEZARLIK

Şirketimiz kuruluşu 17.11.2015 den bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde ülkemize katkılar sağlamıştır.

Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
Yer aldığımız alanda tecrübemizden hareket ederek insana, hayvana ve çevreye duyduğumuz saygıyla evcil hayvanlarımıza  güvenli ve huzurlu  ortam hazırlıyoruz.Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi insanımıza, hayvanımıza ve çevremize sunmanın çabası içindeyiz.

 

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi kullanarak yerel, ulusal ve uluslararası alanlarda hizmet sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Değerlerimizden taviz vermeden yer aldığımız alanda farklılık yaratarak  lider konuma yükselmektir. Hizmetlerinde etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeden topluma ve çevreye katkı sağlayan öncü bir kuruluş olmaktır.

 

PET MEZARLIK NEDİR ?

- Ahmet ODABAŞI

Bizlere çocukluk,arkadaşlık,dostluk,yoldaşlık yapmış olan evcil hayvanlarımızı toprağa verdiğimiz,en güzel duaların edildiği,doğru,dürüst,kaliteli,güvenli ve huzurlu yuvadır.

- Maylo

En güzel duaların alındığı,çocuğumuzu emanet edebileceğimiz tek yer.

 

- Angel

Duygularımı ifade etmek için kelimeler yetmez.Angel'i beyaz meleğimi her görmek istediğimde bana canlı yayınlar yapan,çiçek gönderdiğimde hemen ilgilenen,Angel için geldiğimizde hemen kapılarını açan temiz kalpli güzel insanlar.O'nun için ağladığımda bana moral verdiniz.Sürekli kızımın resimlerini göndererek beni çok mutlu ediyorsunuz.Allah sizden razı olsun,başımızdan eksik etmesin,çok insanlara örneksiniz.

- Simbo

Oğlum Simbo'nun nur ve huzur içinde yattığı, arkadaş ve yoldaşla dolu, Ahmet beyin son derece titiz ,düşünceli , dürüst şekilde baktığı ve sayesinde içimin rahat, gözümün arkada kalmadığı yerdir.Simbo'mu emanet ettiğimiz yer.

- Paşa KELEŞ

Bizim güzel oğlumuzu emanet ettiğimiz yeni yuvası.Işıklar içinde uyusun diye bıraktığımız gözümüzün arkada kalmadığı yuvası.

- Tarçın

Kızımızın yeni evi.Sayenizde gözüm arkada değil,yeri belli istediğim an gelip görebiliyorum,gelemediğim anlardada videolarınız sayesinde görüyorum.Herşey için çok teşekkürler.

- Bade Sultan

Kızımız Bade Sultanın yattığı, arkadaşlarının olduğu (onlar bizim için evlat)hak etikleri bir yer.Bizler de gönül rahatlığıyla size emanet ettik.Titizlikle ilgilendiğiniz,videolar paylaştığınız için teşekkür ederiz.Yeni evlerinde nurlar içinde yatsınlar.kendi cennetlerinde.

- Şans

Benim kalbim orada,minik oğlum seni çok özledim.

- Carlos

Dürüst hizmet.Yavrum Carlos'um rahat uyu.Seni çok emin yere teslim ettiğim için gönlüm rahat.Ziyaretine geleceğim.

- Hakan POYRAZ

Sevgi ve değer sadece insanlara gösterilen duygu değildir.Pet mezarlık hizmeti sunarak bizlere arkadaşlık,yoldaşlık,dostluk yapmış olan can yoldaşlarımızı köhne ,ızsız güvenliksiz bölgelere gömülmelerinin önüne geçerek hak ettikleri yerde yattıkları alan.

- Cino ve Minik

Bizleri merakta bırakmayıp,canlarımızı sürekli paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.İyiki varsınız,iyi ki sizin gibi temiz kalpli bir insanı tanımışız.Allah razı olsun.Cinom,Minik ve yanındaki arkadaşları huzur içinde uyusunlar.

 

 

 

 

 

 kedi mezarlığı, evcil hayvan mezarlığı, köpek mezarlığı, maymun mezarlığı, papağan mezarlığı, kuş mezarlığı, istanbul hayvan mezarlığı, evcil hayvan defnetme, köpek defnetme, kedi defnetme, belediye hayvan mezarlığı, edirne hayvan mezarlığı, hayvan defnetme kedi defin işlemi, evcil kedi mezarlığı, evcil köpek mezarlığı,pet mezarlığı,